Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1

ul. Leopolda Staffa 10, 81-597 Gdynia

793 827 509
tel: 58 622 09 42

Poradnia w sieci

Szanowni Państwo: dzieci, uczniowie, rodzice, nauczyciele z rejonu działania PPP nr 1 w Gdyni,

Wszyscy jesteśmy w sytuacji, kiedy wokół nas i w nas coś dzieje się po raz pierwszy. Nie jest to znowu stan zupełnie nam nieznany. Każdy z nas stawiał kiedyś pierwsze kroki, wypowiadał pierwsze słowa, przeżywał pierwszy dzień w szkole, w pracy.
Myślę sobie jednak, że zdecydowana większość z nas po raz pierwszy w swoim życiu przeżywa stan zagrożenia życia i zdrowia, który dotyczy nas wszystkich. I wszyscy uczymy się, jak radzić sobie w tej sytuacji.  

Jak znaleźć się w niej z samym sobą, ze swoimi bliskimi, dziećmi, rodzicami, wychowankami, uczniami, sąsiadami, przełożonymi, podwładnymi, współpracownikami ?
       Psycholodzy, pedagodzy, logopedzi i inni specjaliści zatrudnieni w PPP nr 1 w Gdyni… my wszyscy również uczymy się nowych form współpracy z Państwem. Pragniemy być z Wami w tych trudnych chwilach, wspierać Was i pomagać na miarę możliwości. A jest ich wiele!

Rozpoczynamy dzisiaj od publikacji na naszej stronie internetowej: www ppp1.edu.gdynia.pl materiałów, które w naszej ocenie mogą być Wam przydatne – zakładka: Poradnia w sieci.

Życzę uważnej i przydatnej lektury. Zachęcam: bądźcie z nami!

Przede wszystkim jednak życzę zdrowia i pogody ducha.

Lucyna Lewandowska
Dyrektor PPP nr 1 w Gdyni

https://padlet.com/poradniappp1/poradniawsieci